DIY dla lubię sobotę, oczywiście będzie mi bardzo miło, jeśli Wy również skorzystacie :). Mam nadzieję, że tutorial jest czytelny, jeśli nie - piszcie - postaram się odpowiedzieć na Wasze wątpliwości. To do roboty :)
Będziemy potrzebować nożyczek i papieru (może być zwykły, taki do ksero, może być brystol). Po zrobieniu kilku serduszek, sami zorientujecie jak dobierać papier i wymiary pasków (od których zależy wielkość serduszka), by uzyskać zamierzony efekt :) Ja proponuję zacząć od zwykłego papieru (ksero), paskiem o szerokości 2 cm i długości kartki A4