Witam Was bardzo serdecznie!
Losowanie nowego właściciela odbyło się przed pingwinową komisją, która czuwała nad prawidłowym przebiegiem całego zdarzenia :) Zwycięzcę wylosowała moja córka, której bardzo trudno było się rozstać z pingwinami :(
A to przebieg losowania:
Nowym opiekunem pingwiniej rodziny jest:
Gratuluję!!!
Baaaaaardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za świetne komentarze - historyjki, których zupełnie się nie spodziewałam i które mi się strasznie podobały :)
Pozdrawiam wszystkich uczestników!


