Pokazywanie postów oznaczonych etykietą natura. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą natura. Pokaż wszystkie posty

środa, 19 lutego 2014

zachciało mi się wiosny.../I wanted spring

...że lubię papier i kolor to już wiecie. Nie pokazałam Wam jeszcze mojego punktu widzenia w fotografii... właściwie to od tego wszystko się zaczęło :) Kupiłam swój pierwszy aparat cyfrowy za swoją pierwszą trzynastkę i skakałam do góry, fotografowałam wszystko dookoła i nikomu nie pozwoliłam go dotknąć :) za jakiś czas założyłam konto na fotoflorystyce i tam wystawiałam swoje zdjęcia, ale moje konto zostało uszkodzone (zniszczone) i nie ma do niego pełnego dostępu, a administrator nie odpowiada na e-maile... mam nadzieję, że między moimi hendmejdowymi wyczynami uda mi się wrzucić parę swoich fotek i mam nadzieję, że pooglądacie :) Wiem, że wiosna jeszcze daleko i że może jeszcze spaść śnieg, ale rzeczywistość (pogoda) nie pozwala myśleć inaczej! Miłego dnia!