...że lubię papier i kolor to już wiecie. Nie pokazałam Wam jeszcze mojego punktu widzenia w fotografii... właściwie to od tego wszystko się zaczęło :) Kupiłam swój pierwszy aparat cyfrowy za swoją pierwszą trzynastkę i skakałam do góry, fotografowałam wszystko dookoła i nikomu nie pozwoliłam go dotknąć :) za jakiś czas założyłam konto na fotoflorystyce i tam wystawiałam swoje zdjęcia, ale moje konto zostało uszkodzone (zniszczone) i nie ma do niego pełnego dostępu, a administrator nie odpowiada na e-maile... mam nadzieję, że między moimi hendmejdowymi wyczynami uda mi się wrzucić parę swoich fotek i mam nadzieję, że pooglądacie :) Wiem, że wiosna jeszcze daleko i że może jeszcze spaść śnieg, ale rzeczywistość (pogoda) nie pozwala myśleć inaczej! Miłego dnia!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nature. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nature. Pokaż wszystkie posty
środa, 19 lutego 2014
zachciało mi się wiosny.../I wanted spring
Etykiety:
fotografia
,
natura
,
nature
,
photography
,
photos
,
plants
,
rośliny
,
spring
,
wiosna
,
zdjęcia
Subskrybuj:
Posty
(
Atom
)