Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ribbon. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ribbon. Pokaż wszystkie posty

piątek, 19 grudnia 2014

bony na kurs fotografii

Ostatnio na zamówienie Gosi wykonałam bony podarunkowe na kurs fotografii. Czasu miałam bardzo mało, między jednym zamówieniem a drugim powstały takie karty. Ograniczał mnie również brak materiałów i możliwość ich zamówienia, ale dałam radę :) Powiedzcie, co myślicie?
A może któraś z Was ma ochotę na szkolenie on-line?







Dobrej nocy!


poniedziałek, 1 września 2014

opaska dla Zośki/head band for Zośka

Dzisiaj pokażę Wam opaskę, którą zrobiłam kilka dni temu dla Zośki. Ostatnio, jak do mnie przyjechała z wakacyjnych wojaży, nosiła taką z dużym kwiatem. Potrząsając głową wciąż jej spadała, ale Zośki wcale to nie zrażało. Z uporem ją poprawiała :P Doszłam do wniosku, że skoro tak ją lubi, to dostanie opaskę od ciotki. Przerobiłam taką starą, z cekinami po mojej córce. Niestety, kolor wstążki, którą kupiłam, był bardziej niebieski niż granatowy, a grochy na czerwonej kokardce za wielkie. No, ale co zrobić ;) Opaska nazywa się "Królewna Śnieżka" :D




a tu na zdjęciu Jerzy - ulubiony piórnik mojej córki ;P




i wsuwki z wisienkami :)




Miłego, wrześniowego dnia!