Ostatnio na zamówienie Gosi wykonałam bony podarunkowe na kurs fotografii. Czasu miałam bardzo mało, między jednym zamówieniem a drugim powstały takie karty. Ograniczał mnie również brak materiałów i możliwość ich zamówienia, ale dałam radę :) Powiedzcie, co myślicie?
A może któraś z Was ma ochotę na szkolenie on-line?
Jeśli tak, to zapraszam tutaj: http://www.e-akademia-fotografii.pl/bon-na-kurs-fotografii-idealny-prezent-swiateczny/
Dobrej nocy!