środa, 3 września 2014

Piękno&pasje

Właśnie ukazał się nowy numer gazety Piękno&pasje, a w nim artykuł o mnie, o tym co robię i jak to wszystko się zaczęło... 
Pani Agata Domińska jest autorką tekstu. Było nam dane się spotkać i spędzić ze sobą fantastyczny dzień. To nie był zwykły wywiad... niesamowicie dobrze czułam się w towarzystwie Pani Agaty, która bardzo taktownie potrafiła wydobyć ze mnie wszystko to, o czym tak pięknie napisała. Pierwsze moje słowa, po przeczytaniu tekstu: Tak, to jest o mnie!  
Pani Agato, ogromnie dziękuję za to niezwykle ważne wydarzenie w moim życiu! Jestem wzruszona... i bardzo się cieszę!

Kochani moi, Wam również dziękuję, z całego serca, że zaglądacie, komentujecie, piszecie do mnie, że motywujecie mnie do dalszej pracy! Bez Was nie wyobrażam sobie mojego bloga!


Serdecznie zapraszam do lektury artykułu i całej gazety
a tutaj pierwsze strony :)...idę świętować ;P


18 komentarzy :

 1. Serdecznie gratuluję!!! Jak można Cię nie odwiedzać, skoro tworzysz cudne rzeczy i owiewasz je niesamowitym klimatem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. aj, świętuję razem z Tobą - super, gratki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! :) Przy najbliższej okazji poszukam w kiosku :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać, aż wyląduje w mojej skrzynce :) GRATULACJE :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluje Ci Kochana wywiadu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ajajaj Madziu gratuluję Ci bardzo. Idź świętuj i ciesz się swoim sukcesem :-), cieszę się razem z Tobą :-). Zdlne masz rączki to i piszą o nich :-). Brawo, aż polecę jutro i zakupię lekturę :-). Jeszcze raz gratki

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję!!! Zaglądam do "Piękna...", na pewno przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. to wspaniałe!
  i zdjęcia piękne :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję.I jest z czego się cieszyć ale to wyróżnuenie w pełnizasłużone. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Widziałam, specjalnie dla Ciebie kupiłam ten numer. Artykuł ładnie napisany, zdjęcia cudne, ale to i tak wszystko Twoja zasługa. Prace są po prostu cudne, zachwycające i mogłabym tak jeszcze długo :-) Bardzo się cieszę, że mogę podziwiać Twoje prace, tym bardziej miło jak wpadasz do mnie :-) Gratuluję wyróżnienia i do zobaczenia wkrótce, bo przecież czekamy na kolejne prace :-) Pozdrawiam serdecznie (ale mam sławną "znajomą" blogerkę :-))))

  OdpowiedzUsuń
 11. Odpowiedzi
  1. Teraz to do roboty, trzeba się wykazać - sława zobowiązuje :D:D:D

   Usuń
 12. Gratuluję. Masz wspaniałą pasję. Niech Twój talent dalej się rozwija:-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kupiłam! I szykuję się do czytania :) Gratuluję z całego serca :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Magdo, wreszcie znalazłam chwilkę na lekturę P&P! Przeczytałam z przyjemnością, to jasne! Mój wzrok co chwilę uciekał do zdjęć! Tak pięknie oddają Twoją miłość do roślin! Mam również swoje pudełko i wyobrażam sobie miłe spotkanie, podczas, którego z ekscytacją- pokazywałybyśmy sobie zawartość tych przyrodniczych archiwów :) GRATULUJĘ raz jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń